Karrier

1/1. Építésvezető ref.:2021/001

A Mc Alec Kft célja, hogy partnereink számára kiszámíthatóságot, pontos tervezést és kivitelezést biztosítsunk. Meggyőződésünk, hogy munkánk során a fenntartható fejlődés szabályainak megfelelően előre mutató, a jövő változó körülményei között is helytálló technológiákat kell alkalmaznunk. Épületgépészettel, kivitelezéssel és üzemeltetéssel foglalkozó csapatunkba keressük megbízható, önmagára és munkájára igényes munkatársunkat

ÉPÍTÉSVEZETŐ pozícióba.

Feladatai:

  • kivitelezés helyszíni irányítása: teljes körű szervezési, koordinálási, ellenőrzési feladatok a munkaterületen,
  • időütemtervek követése, határidők betartatása,
  • építési napló naprakész vezetése,
  • a tervek, helyszíni felmérések alapján az anyagszükséglet összeállítása, az anyagellátás biztosítása,
  • helyszíni felmérések készítése, az árajánlat készítők támogatása,
  • a kivitelezés megvalósulásának ellenőrzése, nyomon követése, műszaki dokumentációjának naprakész vezetése,
  • folyamatos együttműködés a projektvezetőkkel, alvállalkozókkal, logisztikával,
  • munkafolyamok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása,
  • munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken,
  • hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása,
  • részvétel a műszaki átadásokon,

Elvárások:

  • középfokú épületgépész műszaki végzettség,
  • 5-7 év gyakorlati tapasztalat hasonló területen,
  • erős vezetői kompetenciák, kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • kiváló szervezőkészség, magabiztos fellépés,
  • önálló munkavégzés, csapatban való együttműködési képesség,
  • teherbírás és stressz-tűrő képesség,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • büntetlen előélet,

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, felelősségteljes munkakör
  • versenyképes bérezés
  • motiváló juttatási csomag
  • céges autó használat
  • változatos feladatok

Motivációs levelét és fényképes szakmai önéletrajzát, amiben megtaláljuk a fizetési és juttatási igényeit, valamint a meghirdetett állás elnyerése esetén a munkakezdés lehetséges időpontját az alábbi e-mail címre várjuk : karrier@mcalec.eu